Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro nové zážitky

Vyhledávání

 

Technické předpoklady kvality

Technické předpoklady kvality jsou kritéria stanovená profesními asociacemi, které na realizaci Českého systému kvality služeb úzce spolupracují.  Pro níže uvedené sektory jsou tyto technické předpoklady kvalifikačním kritériem pro vstup do systému. Technické předpoklady jsou stanoveny pro tyto sektory:

Sektor hotelnictví

Organizace se musí prokázat platným certifikátem Oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení Hotelstars vydaným Asociací hotelů a restaurací ČR.

Sektor kempů a chatových osad

Organizace se musí prokázat platným certifikátem kategorizace kempů a chatových osad vydaným Asociací kempů ČR.

Sektor služeb lanovek a horských areálů

Organizace se musí prokázat platným certifikátem klasifikace vydaným Asociací lanové dopravy ČR nebo platným certifikátem Hodnocení horských areálů ČR (pevné a elektronické hodnocení) vydaným ikona souboruAsociací horských středisek ČR.

Sektor turistických informačních center

Organizace se musí prokázat platným certifikátem Jednotné klasifikace turistických informačních center ČR vydaným A.T.I.C. ČR ve spolupráci s ČCCR – CzechTourism.

Sektor průvodců cestovního ruchu

Průvodce se musí prokázat platným certifikátem Průvodce cestovního ruchu vydaným Asociací průvodců ČR.

Sektor ubytování v soukromí

Organizace se musí prokázat platným certifikátem Oficiální jednotné klasifikace provozovatele ubytování v soukromí vydaným Svazem venkovské turistiky a agroturistiky.

Sektor golfových hřišť

Organizace se musí prokázat platným certifikátem Klubového ratingu provozovatele Golfového zařízení vydaným ikona souboruAsociací golfových hřišť.


19.7.2013 19:48:15 - aktualizováno 1.8.2017 14:18:45 | přečteno 0x | Ing. Radek Chaloupka
 
facebookRSS
Integrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČR
load