Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro nové zážitky

Vyhledávání

 

MAS Rozkvět, z.s.

Region MAS Rozkvět - místo pro každodenní život i příjemnou dovolenou.

Školní 124
Lhenice, 384 02

IČ:26658691
Telefon:+420 775 508 564
E-mail:mitasova@masrozkvet.cz
Web:www.masrozkvet.cz
www.mapvzdelavani.cz
www.portalprace-jiznicechy.cz
www.lineckastezka.cz
Území MAS Rozkvět se nachází v Jižních Čechách a tvoří ho celkem 30 obcí. MAS Rozkvět se zabývá především rozvojem malých a středních podniků, komunitním životem v obcích, zemědělstvím, zaměstnaností a rozvojem cestovního ruchu regionu.
 
 
Zobrazit celý popis

Místní akční skupina MAS Rozkvět, z.s. vznikla v únoru 2004  z  iniciativy mikroregionu Chelčicko-Lhenického, jednotlivých obcí, podnikatelů, zemědělců a neziskových organizací, s cílem společně vytvářet partnerské projekty a podpořit společné aktivity na regionální úrovni. Zájmové území MAS Rozkvět se rozprostírá od severozápadní části okresu České Budějovice, přes Šumavu až po hranice s Horním Rakouskem a Bavorskem a tvoří ho v současnosti celkem 30 obcí v okresech České Budějovice, Strakonice, Prachatice a Český Krumlov.

MAS jsou založeny na principu partnerství a spolupráce veřejného, soukromého a neziskového sektoru na místní úrovni. Hlavní činností MAS je finanční podpora území z dotačních programů a to drobných investičních akcí obcí, zemědělců, podnikatelů, mikropodniků nebo neziskových organizací. Za celou dobu působnosti získala MAS pro rozvoj regionu prostřednictvím programu LEADER  zhruba 40,6 mil. Kč, v současném programovém období 2014-2020 chystá do regionu rozdělit přes 80 mil. Kč.

MAS také propaguje region prostřednictvím několika významných akcí jako jsou cykloturistická akce Slavnosti květů, Slavnosti plodů, Kubatovy slavnosti, ekumenická setkání Dny Petra Chelčického a další. 

Komentáře a hodnocení

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:
Již jste hlasoval

Přidat komentář

Datum návštěvy:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Váš e-mail:
kolik je 9 + 7: (kontrolní otázka)

Vámi zadaný e-mail nebude v komentářích zobrazen. Slouží pouze pro odpověď na Vámi vložený komentář.

Certifikace stupeň 1

Platnost certifikátu do:
29.3.2018

Předmět certifikace:
Služby místní akční skupiny

logo MAS
DSC 9642
DSC 01512
DSC6977
SAM 1607
 
 
facebookRSS
Integrovaný operační program - Evropská unie - MMR ČR
load