Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro nové zážitky

Vyhledávání

 

Certifikát I. stupně pro Spolkový dům Slavonice

Spolkový dům Slavonice

Spolkový dům Slavonice získal 2. 3. 2017 obnovený certifikát I. stupně Českého systému kvality služeb. 

Spolkový dům ve Slavonicích provozuje Slavonická renesanční o.p.s., která v něm  nabízí služby vzdělávání, služby prorodinné péče, kulturní a osvětové programy.  

Spolkový dům Slavonice je architektonickou zajímavostí, která získala mnohé české i mezinárodní ceny. Nejprestižnější jsou nominace na Mies Van Der Rohe 2014 a cena CEMEX Award 2016. 

Od roku 2003 postupně vytváří v okolí Slavonic, na česko – rakouském pomezí, síť stezek pro pěší výletníky, jejichž ústřední postavou je skutečná osoba, která ve zdejším kraji žila – Johan Georg Grasel. Graselovy loupežnické a jinak nekalé činy se zapsaly tak významně, že jeho jméno zlidovělo a dodnes ho používáme nadávkou „ty grázle“. Ve Spolkovém domě se nachází Návštěvnické centrum Graselových stezek, kde naleznete informace o stezkách, o městě a regionu, dále nabízí služby místních průvodců (po městě s Graselovou milou, prohlídky vodní pily Penikov, atp.), pronájem elektrokol a prodej zboží – dárkové předměty, pohledy, mapy, knihy, suvenýry, místní výrobky.

Více informací:

Trenér kvality: Bc. Nikola Kadrnošková
Email: nikola.kadrnoskova@centrum.cz, info@grasel.eu
Tel.: +420 733 325 855
Web: www.spolkovydum.slavonice.cz

7.3.2017 12:46:50 | přečteno 958x | Ing. Iveta Stará
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load