Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro nové zážitky

Vyhledávání

 

Jak napsat správnou vizi

Vyvarujte se chyb a sepište správnou vizi své organizace. Ať už jste v Českém systému kvality služeb (ČSKS) nováčkem nebo již ostříleným matadorem, jistě jste se setkali s úskalím, které s sebou přináší vytvoření tzv. Vize organizace.

Co je VIZE?

„Vize představuje jasnou a motivující výzvu vedení k poskytování takových služeb, které organizace inzeruje svým zákazníkům. Musí být jasně pochopitelná všem pracovníkům a ve shodě se závazky/cíli, které si organizace stanovuje. Jedním z těchto cílů musí být i závazek k plnění Standardu ČSKS.“   Standard ČSKS (ke stažení ikona souboruzde)

Jak správně napsat vizi

Nepospíchejte a pracujte v týmu. Přizvěte všechny, kdo vaší organizaci a jejím zákazníkům rozumí. Nápady si sepište a vyberte z nich ty, které dokážete realizovat. Ty dejte maximálně na jeden list papíru.

Nezapomeňte připsat, že se vaše organizace zavazuje dodržovat závazky ČSKS, a máte vyhráno, respektive umíte napsat Vizi.

Chcete si být absolutně jistí, že Vizi vytvoříte správně? Prolistujte si manuál ikona souboruJak napsat vizi.

CHYBY ve Vizi

Chybovat je lidské. Přesto vyvarovat se chybám je k nezaplacení. Správně napsaná Vize vám ulehčí mnoho času. Na co si tedy dát pozor?

      - Vize musí odpovídat záměrům organizace. 

      - Vize musí obsahovat závazek k plnění Standardu ČSKS.

Pozor na chyby ve vizi

Jak to má být správně


11.6.2018 17:47:28 | přečteno 1465x | Mgr. Lenka Davidová
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load