Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro nové zážitky

Vyhledávání

 

Nové certifikáty I. stupně

Logo ČSKS

Novými certifikáty I. stupně Českého systému kvality služeb se od 17. 3. 2017 mohou pochlubit další dvě organizace – Turistické informační centrum města Plzně a Masáže v Přerově Milan Alexandr Blaho. 

Turistické informační centrum města Plzně se nachází v historickém jádru na centrálním náměstí Republiky. Je umístěno v historických prostorách Císařského domu, v těsném sousedství renesanční budovy radnice. Pro návštěvníky města je snadno dostupné.

Samozřejmostí je úsilí poskytovat aktuální informace a maximální servis služeb co nejširšímu spektru návštěvníků z řad turistů, ale i místních obyvatel. Informační centrum je provozováno městskou příspěvkovou organizací Plzeň – TURISMUS, jejímž hlavním cílem je ve spolupráci s dalšími subjekty zajistit rozvoj cestovního ruchu v západočeské metropoli.

Více informací:

Trenér kvality: Irena Benešová
Email: benesovair@plzen.eu
Tel.: +420 602 426 674
Web: www.visitplzen.eu


Masážní salon Masáže v Přerově Milan Alexandr Blaho se nachází ve sportovní hale Spartaku Přerov, kde provozuje svoji činnost mnoho sportovních oddílů. V areálu se také nachází sauna, plavecký bazén a dětské hřiště. V těsné blízkosti prochází cyklostezka Bečva.

Masáže v Přerově Milan Alexandr Blaho nabízí sportovní, relaxační, těhotenské a aroma masáže, Dornovu metodu a ruční lymfatické masáže. Můžete zde také navštívit saunu, infrasaunu a zúčastnit se různých forem zdravotního cvičení. Jako doplňkovou službu nabízí masážní salon vitamínové a potravinové doplňky a výrobky podporující správnou funkci systému lymfatických cév.

Více informací:

Trenér kvality: Milan Alexandr Blaho
Email: masazprerov@masazprerov.cz
Tel.: +420 737 186 632
Web: http://masazprerov.cz/

Nové certifikáty I. stupně

TIC města Plzně

TIC města Plzně

 
Masáže v Přerově Milan Alexandr Blaho

Masáže v Přerově Milan Alexandr Blaho

 
 
20.3.2017 14:56:28 | přečteno 999x | Ing. Iveta Stará
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load