Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro nové zážitky

Vyhledávání

 

Pozvánka na dubnové a květnové kurzy

Školení Trenéra kvality I. stupně, autor: ČSKS

Rádi byste absolvovali školení Trenéra kvality I. stupně? Přihlaste se na kurzy Českého systému kvality služeb (ČSKS) v Hradci Králové a v Brně. Volná místa zbývají i na aktualizačním kurzu v Liberci.

Čekají na vás nové vědomosti i zážitky, které následně můžete aplikovat ve své organizaci a dovést ji ke zdárné certifikaci.

Na kurzy se přihlásíte ve svém uživatelském profilu pod záložkou „školení“ v levém menu. Pokud ještě nemáte svůj uživatelský profil, registrujte svou organizaci na www.csks.cz.

Kurzy pro Trenéry kvality I. stupně

  • 28.–29. 5. 2018 – Hradec Králové
  • 30.–31. 5. 2018 – Brno

Kurzy pro Trenéry kvality I. stupně ČSKS jsou určeny pro pracovníky poskytovatelů služeb v cestovním ruchu, kteří mají zájem zapojit se do zvyšování kvality svých služeb a následně certifikovat svou provozovnu nebo v případě samostatné činnosti pak sebe a stát se tak držiteli značky „Q“. Kurzy jsou zároveň určeny pro pracovníky, kteří jsou z důvodu odchodu stávajícího Trenéra kvality z jejich organizace pověřeni k nahrazení stávajícího Trenéra.

Aktualizační kurz

  • 26. 4. 2018 – Liberec

Aktualizační kurz Trenéra kvality I./II. stupně ČSKS – jak provést roční aktualizaci je určen pro Trenéry kvality certifikovaných subjektů. Je zaměřen na zopakování základních zásad a pravidel Českého systému kvality služeb s důrazem na provedení povinné roční aktualizace certifikátu ČSKS.

Všechny termíny kurzů v roce 2018 naleznete také v kalendáři akcí.

Pro více informací nás kontaktujte na info@csks.cz.

11.4.2018 13:33:39 | přečteno 740x | Mgr. Lenka Davidová
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load