Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro nové zážitky

Vyhledávání

 

Seznam podzimních kurzů Českého systému kvality služeb

Materiály ČSKS - září 2017

Po prázdninové pauze od září opět startují kurzy Českého systému kvality služeb. Neváhejte a přihlaste se! Na podzim se můžete zúčastnit všech typů kurzů a opět školíme po celé České republice. Všechny podzimní termíny naleznete v článku níže.

Seznam všech vypsaných kurzů naleznete ikona souboruv tomto dokumentu.

Kurzy pro Trenéry kvality I. stupně ČSKS jsou určeny pro pracovníky poskytovatelů služeb v cestovním ruchu, kteří mají zájem zapojit se do zvyšování kvality svých služeb a následně certifikovat svou provozovnu nebo v případě samostatné činnosti pak sebe a stát se tak držiteli značky „Q“. Kurzy jsou zároveň určeny pro pracovníky, kteří jsou z důvodu odchodu stávajícího Trenéra kvality z jejich organizace pověřeni k nahrazení stávajícího Trenéra.

Kurzy pro Trenéry kvality II. stupně ČSKS dále prohlubují nastavenou kvalitu v životě organizace. Kurz je zaměřen na upevňování a rozvíjení poznatků zavedeného systému v I. stupni a na zavádění nových externích nástrojů pro měření vlastní kvality poskytovaných služeb. Na kurzu se také naučíte systematicky pracovat se zpětnou vazbou od zákazníka, ať už formou dotazníkových šetření nebo prováděním mystery shoppingu.

Aktualizační kurz Trenéra kvality I./II. stupně ČSKS – jak provést roční aktualizaci je určen pro Trenéry kvality certifikovaných subjektů. Je zaměřen na zopakování základních zásad a pravidel Českého systému kvality služeb s důrazem na provedení povinné roční aktualizace certifikátu ČSKS.

Všechny termíny kurzů naleznete také v kalendáři akcí. Na kurzy se přihlásíte ve svém uživatelském profilu pod záložkou „školení“ v levém menu. Pokud ještě nemáte svůj uživatelský profil, registrujte svou organizaci na www.csks.cz.

Pro více informací nás kontaktujte na info@csks.cz.

12.9.2017 14:57:41 - aktualizováno 10.10.2017 10:55:37 | přečteno 998x | HanaZajickova
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load