Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro nové zážitky

Vyhledávání

 

Technické předpoklady kvality

Technické předpoklady kvality jsou kritéria stanovená profesními asociacemi, které na realizaci Českého systému kvality služeb úzce spolupracují.  Pro níže uvedené sektory jsou tyto technické předpoklady kvalifikačním kritériem pro vstup do systému. Technické předpoklady jsou stanoveny pro tyto sektory:

Sektor hotelnictví

Organizace se musí prokázat platným certifikátem Oficiální jednotné klasifikace ubytovacích zařízení Hotelstars vydaným Asociací hotelů a restaurací ČR.

Sektor kempů a chatových osad

Organizace se musí prokázat platným certifikátem kategorizace kempů a chatových osad vydaným Asociací kempů ČR.

Sektor služeb lanovek a horských areálů

Organizace se musí prokázat platným certifikátem klasifikace vydaným Asociací lanové dopravy ČR nebo platným certifikátem Hodnocení horských areálů ČR (pevné a elektronické hodnocení) vydaným ikona souboruAsociací horských středisek ČR.

Sektor turistických informačních center

Organizace se musí prokázat platným certifikátem Jednotné klasifikace turistických informačních center ČR vydaným A.T.I.C. ČR ve spolupráci s ČCCR – CzechTourism.

Sektor průvodců cestovního ruchu

Průvodce se musí prokázat platným certifikátem Průvodce cestovního ruchu vydaným Asociací průvodců ČR.

Sektor ubytování v soukromí

Organizace se musí prokázat platným certifikátem Oficiální jednotné klasifikace provozovatele ubytování v soukromí vydaným Svazem venkovské turistiky a agroturistiky.

Sektor golfových hřišť

Organizace se musí prokázat platným certifikátem Klubového ratingu provozovatele Golfového zařízení vydaným ikona souboruAsociací golfových hřišť.

Sektor areálů pro terénní cyklistiku

Organizace se musí prokázat platným certifikátem Klasifikace areálů pro terénní cyklistiku vydaným ikona souboruČeskou Mountainbikovou Asociací.

Sektor organizací destinačního managementu (DMO)

Organizace se musí prokázat platným certifikátem Kategorizace organizací destinačního managementu vydaným Českou centrálou cestovního ruchu – CzechTourism.

Přidružený technický předpoklad

Součástí Českého systému kvality služeb je také přidružená produktová certifikace Cyklisté vítáni garantovaná Nadací Partnerství. Tato certifikace však nenahrazuje technický předpoklad uvedený výše, pokud se dané organizace týká.

19.7.2013 19:48:15 - aktualizováno 1.3.2019 13:51:19 | přečteno 6741x | HanaZajickova
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load