Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro nové zážitky

Vyhledávání

 

Značka Q v médiích alias proč se zajímat o Český systém kvality služeb (ČSKS)

Značka „Q“ vyvolává pozitivní asociace a přispívá ke zvyšování návštěvnosti a tržeb Vaší služby v oblasti cestovního ruchu. Český systém kvality služeb připravil na podzim roku 2017 marketingovou kampaň na její podporu.

Cílovou skupinou byla širší veřejnost, která se zajímá o aktivní turismus, gastroturismus apod. Jsou to lidé, co cestují po České republice, užívají pro orientaci ve službách internet a důvěřují hodnocením jako např. kvalitativním certifikátům. O tom, že „Služby Q jsou sQělé“, se mohli dočíst čtenáři Deníku, MF DNES, magazínu Téma i týdeníku Květy. Kampaň pak rezonovala hlavně online, a to na serverech iDnes.cz, Aktuálně.cz, Turistika.cz, Vyletnik.cz, Atlasceska.cz a v neposlední řadě také Kampocesku.cz a Novinky.cz. Značka Q je díky kampani více vidět. V médiích se v různé podobě (PR články, bannery apod.) objeví i letos.

Čím dál více lidí vyhledává kvalitní služby, buďte jejich volbou! Staňte se součástí databáze Služeb Q. Získání certifikátu je vždy reflektováno v aktualitě na webech ČSKS, Služby Q i na facebooku. Získání certifikátu je Váš benefit. Se značkou Q můžete pracovat, uveřejnit informaci o certifikátu na svém webu, facebooku, v propagačních materiálech. Staňte se členem rodiny Qéčkařů! Značka Q má marketingovou hodnotu.

Souhrnné informace ke kampani v roce 2017 si můžete stáhnout také v ikona souborupdf souboru.

Zde jsou ukázky, kde jste mohli vidět prezentaci značky Q:

Tištěná média

MF Dnes
 Deník Květy
 MF DNES Deník  Květy

Online média – bannery

 Aktuálně.cz iDnes.cz
 Aktuálně.cziDNES.cz 
 Novinky.cz Výletník.cz
 Novinky.cz  Výletník.cz

Online média – PR články

Další:

9.4.2018 9:58:22 | přečteno 1113x | Mgr. Lenka Davidová
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load