Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro nové zážitky

Vyhledávání

 
A.T.I.C. - Certifikované turistické informační centrum

Regionální informační centrum Česká Skalice

Legionářská 33
Česká Skalice, 552 03

IČ:26640767
Telefon:+420 491 453 870
+420 773 578 112
E-mail:infocentrum@ceskaskalice.cz
Web:https://www.facebook.com/icceskaskalice;
www.ceskoskalicko.cz
Regionální informační centrum v České Skalici poskytuje kvalitně, profesionálně a vstřícně široké spektrum služeb pro místní občany, turisty a další návštěvníky města Česká Skalice a jeho okolí. Naším cílem je spokojený zákazník, který se bude vracet.
 
 
Zobrazit celý popis

Otevírací doba

leden - prosinec Po - Pá 9:00 - 12:00 a 12:30 - 17:00
leden - červen, září - prosinec So 8:00 - 11:00
červenec - srpen Po - Pá

8:45 - 12:00 a 12:30 - 17:15

červenec - srpen So 8:00 - 14:00


Regionální informační centrum (RIC) je od roku 2008 účelovým zařízením neziskové organizace Centrum rozvoje Česká Skalice. RIC celoročně poskytuje širokou škálu služeb pro místní obyvatele a návštěvníky města Česká Skalice, ale své služby nabízí i okolnímu regionu.

Díky podpoře města Česká Skalice a EU sídlí RIC v reprezentativních prostorách. Vnitřní prostor je bezbariérový a skládá se z jedné otevřené místnosti. V přední části se nachází Turistické informační centrum (TIC), kde si návštěvníci mohou vybírat z množství propagačních materiálů, suvenýrů a místních i originálních produktů. Součástí je i cestovní agentura. K dispozici je LCD televizor připevněný na zdi, na kterém jsou přehrávány krátké spoty, prezentace nebo bloky fotografií o turistických cílech České Skalice a okolí, z kulturních akcí apod. V prostorách se nachází také ekoporadna s knihovnou specializovanou na problematiku rozvoje venkova, ekologickou tematiku a občanskou společnost. Pro veřejnost je k dispozici internet. Občané města využívají i další službu RIC – Poradnu pro občany. Přepisujeme dokumenty do počítače, vyhledáváme kontakty na specializované instituce či pomáháme s vysvětlením obsahu dokumentů.

Poskytujeme rozličné služby, jako je kopírování a tisknutí do velikosti A3, skenování, vypalování na CD či půjčování čtečky karet. Dále faxujeme a laminujeme. Zajišťujeme předprodej vstupenek na kulturní a společenské akce, které pořádají místní i regionální organizace. Nechybí ani on-line prodej vstupenek na akce po celé ČR i v zahraničí. Velký prostor umožňuje i pořádání různých výstav. Výstavní prostory propůjčujeme i místním a regionálním organizacím.

V sezonním období (duben – říjen) provozujeme Informační bod v Ratibořicích v kuželníku u Panského hostince.

Komentáře a hodnocení

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:

Přidat komentář

Datum návštěvy:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Váš e-mail:
kolik je 4 + 8: (kontrolní otázka)

Vámi zadaný e-mail nebude v komentářích zobrazen. Slouží pouze pro odpověď na Vámi vložený komentář.

Certifikace stupeň 1

Platnost certifikátu do:
21.6.2022

Předmět certifikace:
Služby turistického informačního centra

P1070187
P1070211
 
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load