Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro nové zážitky

Vyhledávání

 
HotelStars.eu

Hotel Artaban

Havlíčkovo nám. 740
Žirovnice, 394 68

IČ:1914090
Telefon:+420 734 443 900
E-mail:info@hotelartaban.cz
Web:www.hotelartaban.cz
Hotel Artaban**** je moderně vybavený čtyřhvězdičkový hotel, ležící 565 m n.m. v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny, přímo na hranicích Jihočeského kraje a Vysočiny, v srdci malebného městečka Žirovnice.
 
 
Zobrazit celý popis

Hotel nabízí ubytování ve 30 dvoulůžkových, moderně zařízených pokojích, vybavených minibarem, trezorem, TV a DVD. Celý hotel je bezbariérový, přístupný výtahem. 

Nachází se zde restaurace s příjemným prostředím s kapacitou 50 míst, kde si můžete vybrat ze široké nabídky specialit naší i domácí kuchyně, zvýhodněného poledního menu či kávových a sladkých specialit. Náš hotelový kuchař vám rád zhotoví jídla na přání. Vybrat si můžete také ze široké palety pravidelně pořádaných akcí: např. zvěřinové hody, dny rybích specialit atd. K dispozici je i snídaňový salónek s kapacitou 20 osob, který je možné využít též na uspořádání oslavy či podnikového školení. Dále je k dispozici sál pro pořádání větších akcí, ať už různých školení nebo soukromých oslav, jako jsou např. svatby.

Letní hotelová terasa s kapacitou 30 osob a vlastním barem nabízí příjemné posezení s občerstvením a grilovanými specialitami. Provoz pouze v letní sezoně.

Klimatizované prostory našeho bowlingu s kapacitou až 50 osob a stylově zařízeným barem nabízejí skvělé možnosti pro pořádání firemních turnajů, nebo jen možnost strávit příjemné chvíle s přáteli a rodinou. Nabízíme využití dvou velmi kvalitních drah a jako bonus možnost uspořádání rautu.


Komentáře a hodnocení

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:

Přidat komentář

Datum návštěvy:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Váš e-mail:
kolik je 2 + 4: (kontrolní otázka)

Vámi zadaný e-mail nebude v komentářích zobrazen. Slouží pouze pro odpověď na Vámi vložený komentář.

Certifikace stupeň 1

Platnost certifikátu do:
18.6.2023

Předmět certifikace:
Služby ubytovacího zařízení

hotel 026 1
hotel 015
hotel 038
hotel 057
hotel 086
hotel 092
DSC00020
DSC03635
 
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load