Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro nové zážitky

Vyhledávání

 
A.T.I.C. - Certifikované turistické informační centrum

Turistické informační centrum Litomyšl

Chceme našim zákazníkům poskytovat aktuální a profesionální informace, přinášet nové produkty a širokou škálu služeb dle požadavků a přání klientů, abychom si udrželi vysokou kvalitu a patřili stále k nejlepším infocentrům České republiky.

Smetanovo náměstí 72
Litomyšl, 570 01

IČ:66284961
Telefon:+420 461 612 161
E-mail:ic@litomysl.cz
Web:www.ticlitomysl.cz
Informační centrum v Litomyšli bylo otevřeno v červnu 1993 jako soukromé infocentrum. Od roku 1995 je členem Asociace turistických informačních center České republiky. Sídlí na Smetanově náměstí, čp. 72 v blízkosti Morového sloupu. V hlavní turistické sezóně provozuje rovněž pobočku na zámeckém návrší – Zámecké informační centrum.
 
 
Zobrazit celý popis

Pracovníci infocentra vytvářejí pravidelně informační materiály města – Stravování, Ubytování, Tipy na výlet, shromažďují data a připravují podklady pro každoroční leták Roční kalendář akcí. Spolupodílejí se na korekturách městských letáků.

Obsahově zajišťují měsíční kalendář akcí v litomyšlském zpravodaji Lilie a na webu města, na webu www.litomysl.cz  spravují sekci pro turisty, doplňují informace na internetovou prezentaci www.vychodni-cechy.info a ostatní turistické portály.

Na výstavách a veletrzích cestovního ruchu osobně prezentují město i region dle požadavků města, sdružení a spolků Litomyšle.

Úspěšná činnost informačního centra v Litomyšli je zejména díky finanční podpoře města Litomyšl, Pardubického kraje, ale také díky spolupráci s místními podnikateli a s těmi, kteří dlouhodobě obětavě a nezištně v cestovním ruchu pomáhají.


Komentáře a hodnocení

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:

Přidat komentář

Datum návštěvy:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Váš e-mail:
kolik je 6 + 3: (kontrolní otázka)

Vámi zadaný e-mail nebude v komentářích zobrazen. Slouží pouze pro odpověď na Vámi vložený komentář.

Certifikace stupeň 1

Platnost certifikátu do:
11.12.2023

Předmět certifikace:
Služby turistického informačního centra

IMG 1338a
Infocentrum Litomyšl   exteriér
 
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load