Na obsah stránky

Český systém kvality služeb

www.csks.cz
Plus pro nové zážitky

Vyhledávání

 

Moravian-Silesian Tourism

Vítkovická 3335/15
Ostrava, 702 00

IČ:2995832
Telefon:+420 603 148 617
E-mail:info@mstourism.cz
Web:severnimorava.travel
Jsme Moravian-Silesian Tourism, s.r.o., společnost založená Moravskoslezským krajem. Koordinujeme destinační management a realizujeme marketingové aktivity v České republice a zahraničí. Naším záměrem je posílit povědomí o turistickém regionu Severní Morava a Slezsko jako atraktivní destinace.
 
 
Zobrazit celý popis

Jsme Moravian-Silesian Tourism, s.r.o., společnost založená Moravskoslezským krajem.

Koordinujeme destinační management a realizujeme marketingové aktivity v České republice a zahraničí.  Naším záměrem je posílit povědomí o turistickém regionu Severní Morava a Slezsko jako atraktivní dovolenková, filmová a kongresová destinace.

  • Řídíme cestovní ruch turistického regionu Severní Morava a Slezsko, zabýváme se tedy destinačním managementem a nazýváme se destinační společností Moravskoslezského kraje. 

  • Zodpovídáme za rozvoj značky turistického regionu Severní Morava a Slezsko. Usilujeme o to, aby byl náš kraj chápán jako atraktivní dovolenková, filmová a kongresová destinace. 

  • Spolupracujeme se subjekty v cestovním ruchu. V rámci 3K platformy koordinujeme aktivity s cílem rozvoje cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji. B2B komunikaci máme podchycenou na korporátním webu Mstourism.cz a LinkedIn profilu.

  • Monitorujeme cílové trhy. Vytváříme optimální marketingový mix, který aplikujeme na jednotlivé cílové skupiny návštěvníků za účelem zvyšování návštěvnosti regionu​.

  • Informujeme návštěvníky regionu, například skrze námi spravovaný turistický portál severnimorava.travel a sociální sítě.

  • Podporujeme zvyšování kvality služeb cestovního ruchu v regionu. Zároveň usilujeme o zavádění ratingu služeb a měření výkonu cestovního ruchu v regionu.

  • Vytváříme produkty cestovního ruchu. ​K výročí vzniku Československého státu jsme realizovali 100 příběhů první republiky, od roku 2018 spravujeme Technotrasu, stezku po industriálním dědictví regionu.

  • Stojíme za marketingovou kampaní "Máme světový kraj", která vznikla jako reakce na krizi cestovního ruchu v souvislosti s COVID-19.

Komentáře a hodnocení

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:

Přidat komentář

Datum návštěvy:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Váš e-mail:
kolik je 3 + 8: (kontrolní otázka)

Vámi zadaný e-mail nebude v komentářích zobrazen. Slouží pouze pro odpověď na Vámi vložený komentář.

Certifikace stupeň 1

Platnost certifikátu do:
28.3.2022

Předmět certifikace:
Služby organizace destinačního managementu

MS Tourism foto
img 5671 670 350 nowm crop
ostrava radnice a prokosove nam s lidmi 1 670 350 nowm crop
dov areal 670 350 nowm crop
239 stramberk stramberska truba img 6338 670 350 nowm crop
kunin 670 350 nowm crop
130 radun zamek img 6485 670 350 nowm crop
91 koprivnice bezrucova vyhlidka img 8548 670 350 nowm crop
sovinec hrad 01 670 350 nowm crop
 
 
facebookRSS
Integrovaný operační programEvropský fond pro regionální rozvojMinisterstvo pro místní rozvoj
load