A.T.I.C. - Certifikované turistické informační centrum

Turistické informační centrum města Plzně

nám. Republiky 41
Plzeň, 301 00

IČ:75361
Telefon:+420 378 035 330
E-mail:info@visitpilsen.eu
Web:www.visitplzen.eu
Otevřeno denně: duben - září 9:00-19:00 říjen - březen 9:00-18:00
 
 
Zobrazit celý popis

Turistické informační centrum města Plzně se nachází v historickém jádru, na centrálním náměstí Republiky. Je umístěno v historických prostorách Císařského domu, v těsném sousedství renesanční budovy radnice. Pro návštěvníky města je snadno dostupné.

Odborně proškolení zaměstnanci s několikaletými zkušenostmi v oblasti cestovního ruchu zde poskytují profesionální služby na vysoké úrovni. Samozřejmostí je úsilí poskytovat aktuální informace a maximální servis služeb co nejširšímu spektru návštěvníků z řad turistů, ale i místních obyvatel. Certifikáty kvality Asociace informačních center ČR a Českého systému kvality služeb, kterými informační centrum disponuje, jsou nejen potvrzením toho, že zvolený přístup k návštěvníkům byl nastaven správně, ale zároveň závazkem do budoucna tímto směrem služby nadále rozvíjet a zlepšovat.

Informační centrum je provozováno městskou příspěvkovou organizací Plzeň – TURISMUS, jejímž hlavním cílem je ve spolupráci s dalšími subjekty zajistit rozvoj cestovního ruchu v západočeské metropoli. V současné době patří mezi její hlavní úkoly také podpora projektu Plzeň – Evropské hlavní město kultury 2015 v oblasti cestovního ruchu a marketingu.

Skrýt popis

Komentáře a hodnocení

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:

Přidat komentář

Datum návštěvy:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Váš e-mail:
kolik je 9 + 9: (kontrolní otázka)

Vámi zadaný e-mail nebude v komentářích zobrazen. Slouží pouze pro odpověď na Vámi vložený komentář.

Certifikace stupeň 1

Platnost certifikátu do:
21.3.2023

Předmět certifikace:
Služby turistického informačního centra

IMG_0248
IMG_0228
IMG 0303
IMG 0314
IMG 0365
IMG 0379
 
Náhled pro tisk