Asociace kempů ČR

aquapark Olešná, autokemp Olešná

Sportplex, když chcete žít naplno!

Nad Přehradou 2290
Místek, 738 01

IČ:26829495
Telefon:+420 775 767 964
E-mail:sportplex@sportplex.cz
Web:www.sportplex.cz
www.aquapark-olesna.cz
www.autokempolesna.cz
CS, EN, PL
 
 
Zobrazit celý popis

Aquapark Olešná i autokemp Olešná obhájil certifikát II. stupně ČSKS / Aktivní odpočinek na Olešné!

Navštivte Aquapark na Olešné, ubytujte se v místním autokempu a zažijte to pravé léto plné aktivit i relaxace.

Recertifikovaný aquapark i autokemp najdete v rekreační zóně u přehrady Olešná v blízkosti Frýdku-Místku. Krytý aquapark je otevřen celoročně a letní areál převážně od konce května do poloviny září. Užijete si zde spoustu atrakcí, jako například divokou řeku, několik tobogánů (s délkou až 98 metrů), masážní trysky, vířivku, proudový kanál, plavecký bazén, dětské bazénky a další. Nechybí ani saunový svět, kde je v nabídce mimo jiné parní lázeň s aromaterapií, slaná parní lázeň či finská sauna. Vychutnat si můžete i relaxaci prostřednictvím různých druhů masáží. Venku na vás čeká hřiště na nohejbal či plážový volejbal nebo několik upravených ohnišť.

V autokempu se můžete ubytovat od června do září, a to buďto v karavanu, nebo ve vlastním stanu. Jako hosté kempu máte poté slevu na vstup do aquaparku v podobě abonentky. Kromě vodních radovánek si zde můžete užít i jízdu na kolečkových bruslích či koloběžkách kolem celé přehrady, s dětmi využít krásné velké hřiště nebo si přímo v kempu zapůjčit šlapadlo či lodičku. V blízkosti se také nachází adventure golf. V autokempu naleznete kvalitně vybavenou kuchyňku a nově vystavěné sprchy a toalety. Samozřejmě nechybí chemická výlevka pro karavany s přívodem pitné vody.

V obou areálech lze využít wifi free.

Skrýt popis

Příloha

Komentáře a hodnocení

Tereza Muladi, datum návštěvy: 11.7.2014

Autokemp Olešná jsme navštívili s manželem loni v létě a moc se nám tam líbilo! Kemp je v bezprostřední blízkosti přehrady Olešná, kolem které je skvělá 4,5 km dlouhá cyklostezka (využívali jsme ji každé ráno na běh nebo na projížďku na kolečkových bruslích). Přímo ze stanu jsme měli úžasný výhled na Beskydy :-) (prostě romantika)! V kempu je vše potřebné - hezké a čisté sociálky, ohniště, lavičky, poblíž je restaurace, obří dětské hřiště a skvělý aquapark. Na aquaparku jsme byli dvakrát - vyzkoušeli jsme venkovní i vnitřní a také si jej nemůžeme vynachválit! Super zábava a relax za dobrou cenu! Prostě velká spokojenost! Letos se chystáme zase!

Přidat hodnocení

Vaše hodnocení:

Přidat komentář

Datum návštěvy:
Vaše jméno:
Vaše příjmení:
Váš e-mail:
kolik je 1 + 7: (kontrolní otázka)

Vámi zadaný e-mail nebude v komentářích zobrazen. Slouží pouze pro odpověď na Vámi vložený komentář.

Certifikace stupeň 2

Platnost certifikátu do:
27.10.2023

Předmět certifikace:
Služby kempu a chatové osady

Olešná letecký pohled
ATC prehrada vychod maly
ATC prehrada stany 1 maly
DSC 9346 mini
KAP foto chrlice
LAP z toboganu zapad 1
KAP foto bazen
 
Náhled pro tisk